• BITCOIN/TL
  1959856,571
  % 2,95
 • ETHEREUM/TL
  107818
  % 4,21
 • RIPPLE/TL
  18.88
  % 4,29
 • BITCOIN CASH/TL
  9890.27,413
  % 7,99
 • LITECOIN/TL
  2663.91
  % 8,84
 • COSMOS HUB/TL
  359.96
  % 3,72
 • CARDANO/TL
  21.88
  % 8,75
 • TETHER/TL
  31.42
  % 0,66

Ünlü analist: Bu altcoinler fırlayabilir!

Ünlü analist: Bu altcoinler fırlayabilir!

Ünlü analist: Bu altcoinler fırlayabilir! Popüler kripto para analisti Aaron Arnold, Dogecoin, Chainlink ve üç altcoin projesinde sağlam temel gelişmelerle beslenen büyük hamleler bekliyor. Aaron Arnold’un tahminlerine daha yakından bakalım…

 

Ünlü analist: Bu altcoinler fırlayabilir!

 

Aaron Arnold: Decentraland Blockchain tabanlı sanal dünyalar ve oyunlarda bir lider

Altcoin Daily, yeni bir videoda 872.000 abonesine sanal gerçeklik merkezli Decentraland ve ERC20 tokeni MANA’ya çok dikkat ettiğini söyledi. Aaron Arnold, Decentraland’ın bu hafta Ethereum’un ilk festivallerinden birine ev sahipliği yapmaya hazırlandığını belirtti. Büyük miktarda müziğe ek olarak Decentraland, canlı müzik festivallerinin katılımcılarına yüzlerce özel ticarete konu olmayan token (NFT) sağlamayı da vaat ediyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

Yani Decentraland, Blockchain tabanlı sanal dünyalar ve oyunlarda bir lider ve bir müzik festivali düzenliyorlar ve birçok Ethereum başkanı bunu dört gözle bekliyor.

 

Ünlü analist: Bu altcoinler fırlayabilir!

 

Aaron Arnold’un listesindeki diğer altcoin projeleri: Doge ve Polygon’dur!

 

CoinGecko verilerine göre, Aaron Arnold listesindeki bir sonraki altcoin, bir yılda %10.000’den fazla yükselen popüler meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE) oldu. Arnold, DOGE tarafından desteklenen bir mobil oyun olan Million Doge Disco’nun tanıtımını fark etti.

Bu artırılmış gerçeklik oyunu, kullanıcıları onunla dans eden animasyonlu Shiba Inu’nun fotoğraflarını çekmeye ve DOGE jetonlarını ve çeşitli DOGE NFT’lerini bulmak için yerel hazine avları yapmaya teşvik ediyor.

Üçüncü sıradaki kripto para birimi, bir katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon’dur (MATIC). Analist, gelir optimizasyon kasalarının Maker Network’e entegrasyonunun yakın zamanda duyurulmasından sonra, MATIC tokenlerinde 50 milyon ABD doları likidite ile başlayarak MATIC’in yükselmesinin beklendiğine inanıyor.Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

Son entegrasyonla, protokolün artık bir Ethereum ölçeklendirme toplayıcısı olmak için kapsam, vizyon ve dönüşüm açısından genişlediği anlamına geliyor. Yani, Polygon’u seviyorum. Maker’ı seviyorum. Ethereum’u seviyorum ve neler olup bittiği –büyüme, bina– inkar edilemez.

 

Ünlü analist: Bu altcoinler fırlayabilir!

 

Sırada merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) var

Sırada merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) var. Kripto para analisti, Chainlink’in yakın zamanda ağında 618 entegrasyon gerçekleştirdiğini gözlemledi, en sonuncusu NFT pazarı olan Nifty Royale ile bir işbirliği ve blockchain tabanlı battle royale oyunlarını güçlendirmek için LINK’i kullanmaktı. Aaron Arnold konuyla ilgili yorumuna şunları ekledi:

 

Nifty Royale konusunda tarafsızım. Bunu sizinle paylaşıyorum, çünkü her gün, her hafta Chainlink böyle şeyler yapıyor.

 

Aaron Arnold’un radarındaki son altcoin Elrond’dur!

 

Aaron Arnold’un odaklandığı son altcoin, ultra hızlı, güvenli, düşük maliyetli ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir işlemler için oluşturulmuş bir blok zinciri protokolü olan Elrond’dur (EGLD). Analist, Chainlink’e benzer nedenlerle Elrond hakkında iyimser olduğunu belirtti. Aaron Arnold konuyla ilgili yorumuna şunları ekledi:

 

Chainlink’e benzer şekilde, Elrond entegre oluyor ve ortaklıklar kuruyor ve yaptıkları, Chainlink ile gördüğümüz kararlılığa çok benziyor. Dolayısıyla Elrond kripto para birimi sahnesinde eski bir zamanlayıcı olmasa da şimdiden sayısız ortağı oldu ve her hafta, her ay büyümeye devam ediyor. EGLD’nin fiyatının son yedi günde %22 artmasına şaşmamalı.

 

Ünlü analist: Bu altcoinler fırlayabilir! – Yükselecek kripto paralar – Altcoinler