• BITCOIN/TL
  317302,409
  % 0,82
 • ETHEREUM/TL
  23806
  % 0,28
 • RIPPLE/TL
  7.45
  % -0,66
 • BITCOIN CASH/TL
  2067.17,443
  % -1,27
 • LITECOIN/TL
  1447.64
  % -0,10
 • COSMOS HUB/TL
  192.4
  % -1,13
 • CARDANO/TL
  5.91
  % 0,49
 • TETHER/TL
  18.66
  % -0,02

Steem Coin Nedir?

Steem Coin Nedir?

Kripto paraları duymayan yok herhalde. Bizim ülkemizde son derece popüler oldu son zamanlarda. O kadar çok popüler oldu ki Avrupa’da en çok al-sat yapan ülke olduk. Ama yatırımcılar artık kripto paralarda yeni kripto paralar daha doğrusu adı duyulmayan kripto paraları aramaya başladı. Bunlardan biri diyebileceğimiz Steem Coin Nedir? Ne işe yarar? Bu konuya değinelim.

Steem Coin Nedir?

Steem Coin (STEEM) Nedir, Ne İşe Yarar?

 

Steem coin sosyal medya platformunda hiç bir şey yapmadan tüm kazançları almasına tepki olarak oluşturulmuş bir projedir. Amaçları sosyal medya kullanıcılarının verilerini korumalarını ve paylaşımları karşılığı cyripto para kazanmalarını  sağlıyor. Şuana kadar bu alanda tek blockhain olarak bilinen steem coin , başta steemit olarak pek çok projenin temelini oluşturmaktadır.

 

Steem Coin’in Özellikleri Nelerdir?

 

Steem coin, ölçeklenebilir ve hızlı işlemlere olanak sağlıyor; ayrıca ücretsiz işlemlerde yapılabiliyor. İnternet sistemlerindeki açıklamalar doğrultusunda ; Bitcoin ve Ethereum’un  toplam işlem sayısından daha fazladır.

Ayrıca günümüzde çok sıklıkla kullanılan sosyal ağlara rakip olarak oluşturulmuş platformların çok fazla kullandığı blockhain alt yapısı ve cripto parasına sahip ; örnek teşkil edecek bir platformdur.

Video platformu olan Dtube ve açık kaynak kodlu projelerin utopian bilinen steemcoin  tabınında oluşturulan sistemlerin başında gelir. Sosyal amaçlı bir proje olarak çıkmış olmasının yanı sıra video üretmek ve ürettikleri videoları sosyal platformlarda paylaşarak steemcoin kazanabiliyor kullanıcılar. STEEM güncel fiyat için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Steem Coin Ne İşe Yarar?

 

Steem coin daha çok içerik üreticilerinin ürettikleri içeriklerin görüntü kalitesine bağlı olarak  ödüllendirilmelerine zemin hazırlar. İçerik üreticisi cyripto para ile dilerse borsa da farklı işlemler yapabilir; dilerse nakite çevirip  çekim yapabilir.

Buraya tıklayarak tüm kripto paralar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.