• BITCOIN/TL
  373501,261
  % -4,44
 • ETHEREUM/TL
  26535
  % -2,43
 • RIPPLE/TL
  8.19
  % -1,88
 • BITCOIN CASH/TL
  4697.52,154
  % -5,06
 • LITECOIN/TL
  1381.3
  % -3,97
 • COSMOS/TL
  313.47
  % -11,00
 • CARDANO/TL
  18.48
  % 0,07
 • TETHER/TL
  8.64
  % -0,76

PancakeSwap (CAKE Coin) Nedir?

PancakeSwap (CAKE Coin) Nedir?

PancakeSwap (CAKE Coin) Nedir?

PancakeSwap, Binance blok zinciri üzerinde hayata geçirilmiş merkezsiz borsa olarak adlandırılmaktadır. CAKE kripto paraları, Pancake Swap üzerinde çeşitli ve ayrıcalıklarından yararlanmanıza olanak sağlamaktadır.

PancakeSwap üzerinde Cake kripto paranızla, çeşitli kripto paralar kazanmak mümkün olduğu görülmektedir. Bu para kazanma yöntemleri ise çok çeşitli olduğunu söylememiz mümkündür. Kazandığınız bu kripto paraların ise farklı işlevleri de mevcuttur.

SYRUP token Kazanma; Syrup kripto parası CAKE stake eden kullanıcılara verilen kripto paradır. Çeşitli staking mekanizmaları ile kazanılan kripto paradır. CAKE oranında verilmektedir. CAKE kripto paralarınızı satarken aynı oranda SYRUP kripto parasına sahip olmazsanız, piyasadan tekrar almanız gerektiğini söyleyebiliriz. Her CAKE’nin karşılığında SYRUP kripto parası verilmektedir. Her CAKE kripto parasının karşılığı olarak verilen bu kripto para CAKE’nin bir karşılığının olduğunu gözlemlemekteyiz. Doge Coin Nedir?

pancakeswap-cake-coin-nedir

pancakeswap-cake-coin-nedir

PancakeSwap COKE Coin İşlevleri Nelerdir?

Cake kripto parası, öncelikle platformda yeni çıkarılan kripto paralardan elde edebilmenizi sağlamaktadır. Cake kripto para sahipleri, platformlarda yeni kripto para arzlarına katılabilmektedir. IFO adını verdikleri bu sistem ile yeni kripto paraların arzını sağlayan Pancake Swap, kullanıcılar için potansiyelli kripto paraları seçerek platforma getirmektedir.

Getiri Çiftçiliği Yaparak Cake Kazanmak

Kripto para yatırıcıları çeşitli kripto paralar ile bu platformda kripto para çiftlerinde likidite sağlayarak. CAKE kripto parasından kazanabilmektedirler. Platformda likidite kazanması ve CAKE kripto paralarının adil dağıtımı için yapılan getiri çiftçiliği (yield farming) CAKE ekosisteminin ekonomiksel anlamda daha kapsayıcı olduğunu da bir göstergesi haline gelmektedir.