Via Coin VIA Nedir?

Via Coin VIA, Bitcoin blok zincirine dayalı, açık kaynak kodlu bir şifreleme projesidir. 2014 yılının ortasında kripto pazarında kamuoyuna açıklanan Viacoin, merkezi olmayan varlık işlemini blok zincirine entegre ederek kripto para birimleri üzerinde daha önce hiç görülmemiş hıza ulaşmayı hedefliyor.

Viacoin, kendi hatalarını öğrenerek, onları düzelterek ve eninde sonunda kendi parasını daha verimli ve güvenli hale getirerek alternatif kripto para birimlerinden ayrı tutmak istiyor.

Ağaç Zincirleri, kullanıcıların ve geliştiricilerin Viacoin’in blok zincirini sadece coin çıkarmak ve saklamak için kullanmalarına izin vermeyecek daha geniş bir kullanımın ve bir dizi protokolün temelini oluşturacak şekilde geliştirildi.

Bu Scrypt tabanlı İşlem Kanıtı, Bitcoin’in yapısal problemlerini, özellikle mikro para aktarımını engelleyen tıkanmış blok zincir gecikmelerini dijital paradan altın benzeri sağlam değerli depolamaya geçirilmesi işlemleri için oluşturuldu.

Via Coin, modernize edilmiş bir kod olan C ++ ve Python 3’ü kullanmaktadır. Şirket ayrıca, para birimi kullanıcılarının dijital cüzdanlarını güvenli hale getirmelerini ve sıfırlamalarını kolaylaştırmak için hiyerarşik deterministik anahtar oluşturma teknolojisini geliştirdi.

Nasıl satın alabilirim ?

Türk borsalarından btcturk'e para yatırarak bitcoin satın alabilirsiniz dilerseniz alış satış komisyonu 0.1000% / 0.1000%( binde bir ) olan bitcoin, ethereum ve yüzlerce alt coini bünyesinde barındıran binance cüzdanınıza transfer ederek daha düşük komisyonlarla yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Btcturk'e para yatırdıktan ve bitcoin aldıktan sonra binance cüzdanınıza transfer etmek için "Çek" ve "Bitcoin" i seçiyoruz.

Ücretsiz olarak üye olduğumuz binance hesabımızdan "cüzdan" ve "spot cüzdan"ı seçerek "yatırma" seçeneğine tıklıyoruz. Daha sonra bitcoin düzdan adresimizi kopyalıyoruz.

Btcturk bitcon çekme sayfasındaki "yeni adres" tanımla seçeneğinden kopyaladığımız binance cüzdan kodumuzu yapıştırıyoruz ve bitcoin çekme işlemimizi başlatıyoruz.

Bu kripto paralar ilginizi çekebilir