Verge Coin XVG Nedir?

Verge Coin XVG bireylerin gündelik işlemleri gerçekleştirmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir şifreleme aracıdır. Hem şahıs hem de tüccarların kişisel gizliliklerini korurken hızlı ve verimli bir şekilde işlem yapmalarını amaçlayan Bitcoin blok zincirinin orijinal hali üzerine inşa edilmiştir .

Verge Temel Özellikleri

  • Tam anonimlik – Gizli merkezli ağların kullanılması sayesinde kullanıcıların IP adresleri gizlenir ve işlemler izlenemez.
  • Topluluktan büyük destek – Verge, sermayesini ICO’lardan veya ön madencilikten alan özel bir şirket tarafından işletilmediğinden gelişimi binlerce taraftar tarafından sağlanmaktadır.
  • Hızlı işlemler – Diğer madeni paralara kıyasla Verge, Basit Ödeme Doğrulaması teknolojisini kullanarak işlemleri çok hızlı yürüttüğünü iddia ediyor. Bu teknolojiye göre, işlemlerin onaylanma süresinin yaklaşık beş saniye olduğu söyleniyor.
  • Merkezi Olmayan – Verge coin merkezi bir kontrolü olmayan açık bir platform üzerinde çalışır.

Sloganları ” We will rise ” yani Yükseleceğiz…

Nasıl satın alabilirim ?

Türk borsalarından btcturk'e para yatırarak bitcoin satın alabilirsiniz dilerseniz alış satış komisyonu 0.1000% / 0.1000%( binde bir ) olan bitcoin, ethereum ve yüzlerce alt coini bünyesinde barındıran binance cüzdanınıza transfer ederek daha düşük komisyonlarla yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Btcturk'e para yatırdıktan ve bitcoin aldıktan sonra binance cüzdanınıza transfer etmek için "Çek" ve "Bitcoin" i seçiyoruz.

Ücretsiz olarak üye olduğumuz binance hesabımızdan "cüzdan" ve "spot cüzdan"ı seçerek "yatırma" seçeneğine tıklıyoruz. Daha sonra bitcoin düzdan adresimizi kopyalıyoruz.

Btcturk bitcon çekme sayfasındaki "yeni adres" tanımla seçeneğinden kopyaladığımız binance cüzdan kodumuzu yapıştırıyoruz ve bitcoin çekme işlemimizi başlatıyoruz.

Bu kripto paralar ilginizi çekebilir