• BITCOIN/TL
  402077,238
  % -6,49
 • ETHEREUM/TL
  31559
  % -9,58
 • RIPPLE/TL
  12.15
  % 1,58
 • BITCOIN CASH/TL
  10116.33,268
  % -10,18
 • LITECOIN/TL
  2537.21
  % -9,24
 • COSMOS/TL
  219.5
  % 2,91
 • CARDANO/TL
  18.69
  % 16,16
 • TETHER/TL
  8.44
  % 0,19

Hedara Coin Nedir ?

Hedara Coin Nedir ?

Artık kripto paraları bilmeyen yoktur. Herkesin bir bilgisi var, en azından bir kaç tane kripto parayı biliyorlardır. Kripto para yatırımları arttıkça yeni kripto paralar ortaya çıkmaya başladı. Buna da paralel olarak yatırımcılar kripto paraları tanımak için araştırmaya başladı. Peki bunların da arasında olan Hedara Coin Nedir ? bunun hakkında biraz konuşalım. Diğer kripto paralar hakkında da bilgi almak isterseniz buraya tıklamanız yeterlidir.

Hedara Coin Nedir ?

Hedara Coin Nedir ?

Hedara, dijital dünyada kullanıcıların istekleri üzerine tasarlanmış merkezi olamayan bir kripto para olarak tanımlanmaktadır. Hedara en uygun çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Hedaranın geliştiricileri; hızlı ve güvenli uygulamalarıyla blok zincirlerin ötesine geçer. HBAR ise Hedara’nın kamu ağında yer alan yerel kripto para birimidir. HBAR’ın amacı, merkeziyetsiz uygulamaları geliştirmek, kişiler arasındaki ödeme modellerini oluşturmak ve ağın güvenliğini üst seviyeye taşımaktır.

 

Hedara Coin Gelişimi

Kara para aklamayla mücadele ve terözrizm finansmanı ile mücadele, her finans kurumu için kritik düzenleyici gereklilikleridir ve bu yükümlülükler hükümetler tarfınhdan yakından izlenir. TRM Labs, Hedara üzerine inşa edilen geliştiricilere sağlam uyumluluk ve risk yönetimi çözümleri sağlamak için Hedera halka açık defteriyle entegre olmuştur. Hedera’nın gücü, çeşitlendirilmiş işletmelerinde ve Hedara yönetim Konseyi’nin bir parçası olan organizasyonlarda bulunabilir. Protokol için kullanım durumlarının sayısı arttıkça, HBAR’ın da iyi performans göstermeye devam etmesi mümkündür.

 

Hedara Coin Piyasa Değeri

Hedara Coinin 11,03,2021 tarijindeki piyasa değeri şu şekildir;

Hedara Hashgraph (HBAR) İşlem Hacmi 452.597.761,00 Dolar

Hedara Hashgraph (HBAR) İşlem Hacmi 1.8844.576.632,00 Dolar

Dolar Hedara Hashgraph (HBAR) 0,2524 Dolar

Güncel fiyatı öğrenmek isterseniz buraya tıklayınız.

Coin Yatırımları Nasıl Olmalı ?

Kripto para yatırımları her zaman sorulan bir sorudur. Kripto parayı bilenler oluyor fakat nasıl yatırım yapılır bunun hakkında da bilgi sahibi değiller. Ya çevreden yada videolardan duydukları şekilde de çok basit olarak görüyorlar. Ama finansal piyasalarda yalnız kalmak her zaman para ve zaman kaybıdır. Kesinlikle bir destek almanız gerek bu destekler ise kripto para şirketleri tarafından değil de aracı kurumlar tarafından çok rahat ve ücretsiz bir şekilde karşılanıyor. Hem yatırımlarınızı değerlendirmiş oluyorsunuz hem de artık analiz yapabiliyorsunuz.