• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Elon Musk’tan Dogecoin Sözü!

Elon Musk’tan Dogecoin Sözü!

Kripto para piyasası kısa vadede birçok kişiyi kazanmış olsa da son zamanlarda yatırımcıların ceplerini yaktı. Özellikle kripto para birimlerinin gündemde olduğu dönemde Dogecoin ve Elon Musk en çok ilgi gören isimler oldu. Musk, Twitter’da mükemmel bir konuşma yaptı. Ünlü işadamı, Dogecoin’ini satmadığını ve satmayacağını söyledi. Öte yandan, çoğu kripto para birimi son günlerde muazzam değer kaybetti. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) gibi popüler para birimleri de düşüşün büyük bir kısmını oluşturdu. Ayrıca Türk yatırımcıların ilgi gösterdiği Holo (HOT) ve BitTorrent (BTT) gibi kripto para birimleri de değer kaybediyor. Elon Musk, yine bir kripto parayı uçurdu. Yaptığı paylaşım sonrası kısa sürede ciddi değer kazanan kripto para, bir anda tüm dünyada gündem olmayı başardı.

 

Elon Musk'tan Dogecoin Sözü!

 

Elon Musk: Dogecoin satmadım ve satmayacağım

Twitter’da “heydave7” adlı bir kullanıcı, Elon Musk’ın Dogecoin’ini satmayacağını söyledi. Musk da bu paylaşıma cevap verdi ve cevabı çok açıktı. SpaceX’in kurucusu, evet, Dogecoin’i satmadım ve satmayacağım dedi.Kripto para piyasasındaki tüm coin’ler ve tokenler değer olarak artabilir ve hızla kaybedebilir. Ancak Dogecoin’in daha belirgin iniş çıkışlar yaşadığı söylenebilir. DOGE’nin son durumu, 7 günde% 25’ten fazlasını kaybetmesidir. Öte yandan popüler para birimleri Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) de değerini kaybetti. En son haberleri yazdığımız dakikalarda Bitcoin’in değeri 40.593 dolardı ve geçen hafta% 20 düştü. Öte yandan Ethereum 7 günde% 33, Ripple ise% 20 kaybetti.

Dogecoin güncel fiyatı için buraya tıklayınız.

Türk yatırımcıların rağbet gösterdiği Holo (HOT) ve BitTorrent (BTT) de düşüşlerden payına düşeni aldı. Holo bir haftada yaklaşık yüzde 30 değer kaybederken, BTT yüzde 28 seviyesinde düşüş yaşadı.

Kripto analizleri için buraya tıklayabilirsiniz.