• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

DOGE ve altcoinler ne olacak? İşte detaylar

DOGE ve altcoinler ne olacak? İşte detaylar

Yüksek profilli bir analist olan Smart Contracter, yeni tahminlerini paylaşıyor. Smart Contracter, Dogecoin (DOGE) ve diğer bir altcoin projesinin, Bitcoin 45.000 doları kırarken ve Ethereum 3.000 doları geri alırken, yükselmeye hazırlandığını söylüyor.

Smart Contracter: DOGE ayı trendini kıracak ve 0,41 dolara kadar fırlayacak

Smart Contracter, 156.000 takipçisine attığı bir tweette, Dogecoin’in ayı trendini kıracağını ve 0,41 dolara kadar fırlayacağını tahmin ettiğini belirtiyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

Woof woof, DOGE ironik bir şekilde hazır görünüyor ve önemli düşüş trendini kırıyor. Meme sezonu geri mi döndü? Yavaş hareket edenlerden biri gibi görünüyor ama uzun sürmez.

 

DOGE ve altcoinler ne olacak? İşte detaylar

 

Smart Contracter: Bu altcoin şimdi yükselişe geçecek!

Smart Contracter ayrıca, Graph (GRT)’ın uzun bir birikim aşamasında oturduktan sonra yükselişe geçebileceğini söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GRT tepeden dibe -%85, ancak USD çiftinde günlük zaman diliminde gerçekten güzel bir birikim var. Ayrıca BTC çifti diplerden temiz bir 5 dalga yukarı yaptı. Bu bence gönderilir.

 

DOGE ve altcoinler ne olacak? İşte detaylar

 

Smart Contracter: Bu altcoin’den aldım! Daha fazlasını da alacağım

Smart Contracter, Ethereum Blockchain’inde basılan ilk NFT’ler veya dijital sanatlardan bazıları olan CryptoPunks‘tan elde ettiği karları döndürdüğünü söylüyor. Smart Contracter, sektördeki ticaret hacmi arttıkça yeni bir NFT projesi olan Meebits’i satın aldığını söyledi. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

Ayın başında ödediğimin +%50’sine bir serseri sattım, bu karları bir sonraki Meebit’lere aktaracağım. Larvalabs NFT’leri, şimdiye kadar para kazandığım tek NFT’ler, bu yüzden muhtemelen onlara bağlı kalacağım.

 

İşte Smart Contracter’ın nokta atışı Bitcoin ve altcoin tahminleri

 

Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan bazılarını ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca popüler analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü.

Analist, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü.